Dzierżawa ekspresów i automatów


Oferujemy sprzedaż i dzierżawę profesjonalnych automatycznych ekspresów dla biur i gastronomi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów Jura, Saeco i Nivonna. Oferujemy profesjonalne ekspresy Necta, Rheavendors, LaRhea pozwalające na serwowanie dodatkowo czekolady, herbaty a nawet zup!

W zależności od ilości zapotrzebowania na kawę proponujemy miesięczne limity wykupu kawy ziarnistej już od 2 kg na urządzenie. Do ekspresów dostarczamy też akcesoria oraz środki czystości. Możemy również zapewnić opiekę nad powierzonym sprzętem - w cenie takiej usługi znajduje się kompleksowe czyszczenie, odkamienanie i odkawianie ekspresów.

Automaty:
Ustawiamy i serwisujemy automaty z kawą ziarnistą i rozpuszczalną takich renomowanych producentów jak: Mokate, Jacobs, Dallmayr, Gevalia. W naszych automatach kupisz - gorące napoje, przekąski, słodycze, zimne napoje, zdrową żywność, owoce i kanapki. W naszej działalności najważniejszy jest serwis – sprawny i zadbany automat jest naszą wizytówką.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy atrakcyjną ofertę dla Ciebie lub zaproponujemy specjalną cenę za ekspres do kawy dla Twojej firmy!

info@kawawpracy.pl

O nas

Zajmujemy się sprzedażą kawy od kilkunastu lat.

Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów jak najwyższej jakości w przystępnej cenie oraz najlepszym serwisem na rynku.

Chcemy oferować Państwu wszystko co jest niezbędne do obsługi biur i firm w zakresie dostarczania wszystkich rodzajów gorących napojów.

Nasze oddziały

Centrala Gdańsk:
ul.Siostry Faustyny 4A
80-180 Gdańsk

Kontakt

Telefon:
509 607 800

e-mail:
info@kawawpracy.pl
Copyright © 2010-2015 kawawpracy.pl
Created by Blue-software.pl   |   Mapa strony   |   Problemy techniczne   |   Współpraca