Bezpieczeństwo


Wśród pytań, jakie często sobie zadajemy podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych, dwa powtarzają się najczęściej:

  • Czy bezpiecznie jest płacić w tym sklepie przelewem elektronicznym z własnego konta?
  • Czy bezpieczne jest pozostawienie danych teleadresowych w sklepie i czy są one bezpieczne? 


Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na te pytania.

Pierwszy poziom bezpieczeństwa zapewniony zostaje dzięki oprogramowaniu naszego sklepu, który podczas zbierania danych potrzebnych do przyjęcia zamówienia korzysta z bezpiecznego protokołu szyfrowania SSL (Secure Socket Layer v3) z zastosowaniem 128-bitowego klucza szyfrującego.

Protokół szyfrowania danych SSL zapewnia szyfrowanie danych jeszcze przed ich wysłaniem z Państwa przeglądarki internetowej i umożliwia dekodowanie danych po ich bezpiecznym otrzymaniu przez nasze serwery obsługujące sklep internetowy. W tym procesie również informacje wysyłane przez nasze serwery są szyfrowane i w takiej postaci zostają przekazywane do Państwa przeglądarki, gdzie podlegają dekodowaniu.

Protokół SSL zapewnia również potwierdzenie pochodzenia danych, dzięki czemu w każdej chwili mogą Państwo sprawdzić, czy pokazywane strony pochodzą rzeczywiście z naszych serwerów czy też z serwerów firmy eCard.

Bezpieczna transmisja danych z wykorzystaniem protokołu SSL to również weryfikacja integralności danych, to znaczy kontrola, czy dane, które zostały przesłane w postaci zaszyfrowanej, nie zostały pod drodze w jakikolwiek sposób zmodyfikowane lub uszkodzone.

O połączeniu z bezpieczną stroną naszego sklepu są Państwo informowani – np. w przeglądarce Microsoft Internet Explorer w prawej części paska stanu znajdującego się u dołu okienka pojawia się symbol kłódki. W każdym momencie mają Państwo możliwość upewnienia się, że oglądacie witrynę naszego sklepu i czy dane wysyłane z Państwa przeglądarki są przekazywane do naszego sklepu w postaci zakodowanej – by to sprawdzić w przeglądarce internetowej Internet Explorer, należy wybrać z menu Plik opcję Właściwości, znajdującą się na karcie Zabezpieczenie – wtedy zostanie wyświetlony certyfikat autentyczności, będący podpisem cyfrowym danej strony.

Do wszelkich danych osobowych oraz danych o zamówieniach mają dostęp tylko i wyłącznie osoby upoważnione, a same dane osobowe wykorzystywane będą jedynie do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną; nie będą one zatem udostępniane firmom współpracującym z naszym sklepem do innych celów, w tym również celów marketingowych – zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 – tekst jednolity, wraz z późniejszymi zmianami).

Dane przechowujemy na serwerach wyposażonych w zaawansowane profesjonalne zabezpieczenia, które uniemożliwiają dostęp i wgląd do danych osobom nieupoważnionym.

Jeśli składasz w naszym sklepie zamówienia, korzystając z komputera, do którego dostęp ma wiele osób – np. komputera w kawiarence internetowej czy w pracy – koniecznie wyloguj się po zakończeniu odwiedzin w naszym sklepie i zamknij okno przeglądarki, tak by inne osoby korzystające z tego komputera nie mogły mieć dostępu do twojego konta w naszym sklepie.

O nas

Zajmujemy się sprzedażą kawy od kilkunastu lat.

Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów jak najwyższej jakości w przystępnej cenie oraz najlepszym serwisem na rynku.

Chcemy oferować Państwu wszystko co jest niezbędne do obsługi biur i firm w zakresie dostarczania wszystkich rodzajów gorących napojów.

Nasze oddziały

Centrala Gdańsk:
ul.Siostry Faustyny 4A
80-180 Gdańsk

Kontakt

Telefon:
509 607 800

e-mail:
info@kawawpracy.pl
Copyright © 2010-2015 kawawpracy.pl
Created by Blue-software.pl   |   Mapa strony   |   Problemy techniczne   |   Współpraca